Yhteystiedot

Mainostoimisto Sininen Härkä

Y-tunnus
2864328-6

Täältä meidät löytää
Teollisuuskatu 33
00510 Helsinki (Vallila)

Näin meidät tavoittaa

Asiakaspalvelu

aspa@sininenharka.fi

050 5126 616

Myynti

myynti@sininenharka.fi

040 8222 843 tai 045 6472 905

Tai katso alta henkilökohtaiset yhteystiedot!

Ota yhteyttä

Haluamme ilmoittaa, että lähettämällä tämän lomakkeen, luovutat meille henkilötietojasi, joita säilytämme ja käsittelemme tietosuojaselosteen mukaisesti.

Sinisen Härän tiimi

Nico Härkönen

CEO, Founder, Partner

Asiakkuudet, yhteistyöt, digimarkkinointi ja koulutukset

040 8222 843
nico@sininenharka.fi

Mikko Salonen

Sales Director, Project Manager, Partner

Projektipäällikkö, verkkosivut ja -kaupat, digimarkkinointi

040 860 4330
mikko@sininenharka.fi

Atte Huopainen

Art Director

Visuaalinen suunnittelu, verkkosivujen ja -kauppojen käyttöliittymät

050 490 2520
atte@sininenharka.fi

Tiia Järvinen

Junior WordPress Developer

Verkkosivut ja -kaupat

044 252 7977
tiia@sininenharka.fi

Miro Savolainen

SEM Specialist

Hakukonemainonta ja -optimointi,
analytiikka

050 471 8660
miro@sininenharka.fi

Netta Seppänen

WordPress Developer

Verkkosivut ja -kaupat

050 586 2103
netta@sininenharka.fi

Emmi Paunonen

Digital Marketing Specialist

Digimarkkinointi, sosiaalinen media, sisällöntuotanto, markkinoinnin automaatio

045 652 5986
emmi@sininenharka.fi

Mona Wahlroos

Marketing and Communications Assistant

Verkkosivustojen ylläpito ja tuki, asiakaspalvelu

044 331 1704
mona@sininenharka.fi

Janni Mäkisalo

Marketing Coordinator

Digimarkkinointi, sosiaalinen media, sisällöntuotanto, markkinoinnin automaatio

044 976 09 37
janni@sininenharka.fi