Yhteystiedot

Mainostoimisto Sininen Härkä

Y-tunnus
2864328-6

Täältä meidät löytää
Teollisuuskatu 33
00510 Helsinki (Vallila)

Näin meidät tavoittaa

Asiakaspalvelu

tuki@sininenharka.fi

050 5126 616

Myynti

myynti@sininenharka.fi

040 8222 843 tai 045 6472 905

Tai katso alta henkilökohtaiset yhteystiedot!

Ota yhteyttä

Haluamme ilmoittaa, että lähettämällä tämän lomakkeen, luovutat meille henkilötietojasi, joita säilytämme ja käsittelemme tietosuojaselosteen mukaisesti.

Sinisen Härän tiimi

Nico Härkönen

CEO, Founder, Partner

Digimarkkinoinnin myynti, liiketoiminnan kehitys, asiakkuudet, yhteistyöt ja koulutukset

040 8222 843
nico@sininenharka.fi

Jaakko Innanen

Chief Growth Officer, Partner

Verkkosivujen ja -kauppojen myynti, asiakkuudet, yhteistyöt ja koulutukset

040 775 1061
jaakko@sininenharka.fi

Atte Huopainen

Art Director

Visuaalinen suunnittelu, verkkosivujen ja -kauppojen käyttöliittymät

050 490 2520
atte@sininenharka.fi

Tiia Järvinen

WordPress Developer

Verkkosivut ja -kaupat

044 252 7977
tiia@sininenharka.fi

Miro Savolainen

SEM Specialist

Hakukonemainonta ja -optimointi,
analytiikka

050 471 8660
miro@sininenharka.fi

Mika Kosunen

Project Manager

Projektipäällikkö, verkkosivut ja -kaupat

040 725 4332
mika@sininenharka.fi

Sami Suovesi

WordPress Developer

Verkkosivut ja -kaupat

050 543 2761
sami@sininenharka.fi

Mona Wahlroos

Marketing Coordinator

Digimarkkinointi, sosiaalinen media ja sisällöntuotanto

044 331 1704
mona@sininenharka.fi

Janni Mäkisalo

Marketing & HR Coordinator

Digimarkkinointi, sosiaalinen media, natiivikampanjat, sisällöntuotanto ja henkilöstöasiat

044 976 09 37
janni@sininenharka.fi

Anniina Mikkola

Content Specialist

Sisällöntuotanto

041 435 9462
anniina@sininenharka.fi

Timo Lipiäinen

Partner & Board Member

Johtoryhmätyöskentely ja liiketoiminnan kehittäminen

050 380 7377
timo@sininenharka.fi