Mainostoimisto Sininen Härkä

Y-tunnus
2864328-6

Täältä meidät löytää
Kuortaneenkatu 5
00520 Helsinki (Vallila)

Näin meidät tavoittaa
myynti@sininenharka.fi
040 8222 843 tai 045 6472 905

Tai katso alta henkilökohtaiset yhteystiedot!

Ota yhteyttä

Haluamme ilmoittaa, että lähettämällä tämän lomakkeen, luovutat meille henkilötietojasi, joita säilytämme ja käsittelemme tietosuojaselosteen mukaisesti.

Sinisen Härän tiimi

Nico Härkönen

CEO, Founder, Partner

Asiakkuudet, yhteistyöt, digimarkkinointi ja koulutukset

040 8222 843
nico@sininenharka.fi

Mikko Salonen

Sales Director, Project Manager, Partner

Projektipäällikkö, verkkosivut ja -kaupat, digimarkkinointi

045 647 2905
mikko@sininenharka.fi

Milla Koskivirta

Visual Designer

Visuaalinen suunnittelu, verkkosivujen ja -kauppojen käyttöliittymät

045 647 2907
milla@sininenharka.fi

Tiia Järvinen

Marketing and Communications Assistant

Asiakaspalvelu, hosting-palvelut, verkkosivujen ylläpito

050 512 6616
tiia@sininenharka.fi

Miro Savolainen

SEM Specialist

Hakukonemainonta ja -optimointi,
analytiikka

050 471 8660
miro@sininenharka.fi

Netta Seppänen

WordPress Developer

Verkkosivut ja -kaupat

050 586 2103
netta@sininenharka.fi