Yhteystiedot

Mainostoimisto Sininen Härkä

Y-tunnus
2864328-6

Täältä meidät löytää
Teollisuuskatu 33
00510 Helsinki (Vallila)

Näin meidät tavoittaa

Asiakaspalvelu (puh. arkisin 10-15)

050 5126 616
tuki@sininenharka.fi

Myynti

040 8222 843 tai 040 775 1061
myynti@sininenharka.fi

Tai katso alta henkilökohtaiset yhteystiedot!

Ota yhteyttä

Haluamme ilmoittaa, että lähettämällä tämän lomakkeen, luovutat meille henkilötietojasi, joita säilytämme ja käsittelemme tietosuojaselosteen mukaisesti.

Sinisen Härän tiimi

Nico Härkönen

CEO, Founder, Partner

Digimarkkinoinnin myynti, liiketoiminnan kehitys, asiakkuudet, yhteistyöt ja koulutukset

040 8222 843
nico@sininenharka.fi

Jaakko Innanen

Chief Growth Officer, Partner

Verkkosivujen ja -kauppojen myynti, asiakkuudet, yhteistyöt ja koulutukset

040 775 1061
jaakko@sininenharka.fi

Atte Huopainen

Art Director

Visuaalinen suunnittelu, verkkosivujen ja -kauppojen käyttöliittymät

atte@sininenharka.fi

Tiia Järvinen

WordPress Developer

Verkkosivut ja -kaupat

tiia@sininenharka.fi

Miro Savolainen

SEM Specialist

Hakukonemainonta ja -optimointi,
analytiikka

miro@sininenharka.fi

Mika Kosunen

Project Manager

Projektipäällikkö, verkkosivut ja -kaupat

040 725 4332
mika@sininenharka.fi

Sami Suovesi

WordPress Developer

Verkkosivut ja -kaupat

sami@sininenharka.fi

Mona Wahlroos

Marketing Manager

Digimarkkinointi, sosiaalinen media ja sisällöntuotanto

mona@sininenharka.fi

Janni Mäkisalo

Marketing & HR Manager

Digimarkkinointi, sosiaalinen media, natiivikampanjat, sisällöntuotanto ja henkilöstöasiat

janni@sininenharka.fi

Anniina Mikkola

Content Specialist

Sisällöntuotanto

anniina@sininenharka.fi

Timo Lipiäinen

Partner & Board Member

Johtoryhmätyöskentely ja liiketoiminnan kehittäminen

timo@sininenharka.fi